Aktualności najbliższego tygodnia

2020-03-28 18:12

W niedzielę 29 marca miały się rozpocząć wielkopostne rekolekcje, ze względu na trwający w Polsce stan epidemii i groźbę zarażenia koronawirusem zmuszeni byliśmy je odwołać. Msze św. w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę odprawiane będą o godz. 8.00 i 18.00; intencje mszalne przyjęte na inne godziny przedpołudniowe zostaną odprawione o godz. 8.00 a te z godzin popołudniowych i wieczornych o 18.00; piątkową Drogę Krzyżową odprawimy w kościele o godz. 17.15.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W związku z pandemią koronawirusa prosimy by pozostać w domach i prywatnie odmówić stosowne modlitwy, duchowo łącząc się z kościołem, dotyczy to Nabożeństwa pierwszego czwartku, piątku, pierwszej soboty, Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W pierwszy piątek będziemy spowiadali rano od godz. 8.00 do 9.00 i po południu od godz. 16.00 do 17.00.; spowiedź będzie połączona z udzielaną co kilka minut Komunią św. Pamiętajmy by w kościele jednorazowo nie było więcej niż 5 osób!

Za tydzień po Mszy św. o godz. 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, okazja do nawiedzenia kościoła, prywatnej adoracji (w ciszy), będzie także dyżur księży w konfesjonałach i okazja do spowiedzi, o 17.20 Gorzkie Żale; zmianę tajemnic różańcowych zelatorzy przeprowadzą we własnym zakresie.

Archiwum aktualności